Options

Content elements:
Slideshow background:
Bottom:
Footer:
Link Color:
Color suggestions:
Header Style:
Google Fonts
Expand
sobota, styczeń 20, 2018

Internet

W dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić skutecznie prowadzone działania marketingowe bez udziału tak potężnego medium jakim jest internet. Posiadanie własnej strony stanowi dziś minimum, by zaistnieć w sieci, a efektywne jej wypozycjonowanie gwarantuje, iż prezentowane treści dotrą do potencjonalnego klienta.

Nasza internetowa oferta umożliwia skorzystanie z całego pakietu usług, dzięki czemu jest taniej i wygodniej dla Państwa. No bo po co tracić swój cenny czas, skoro można wszystko mieć w jednym miejscu?

Strony internetowe

Oferujemy zarówno strony tzw. wizytówkowe zawierające podstawowe dane, jak i rozbudowane portale czy sklepy internetowe. Gdy istnieje taka potrzeba proponujemy system zarządzania treścią umożliwiający w prosty sposób samodzielne dodawanie treści na stronę, np. wgrywanie zdjęć do galerii. Dodatkowo w ramach usługi wykonania strony zapewniamy jej obsługę techniczną, a także fachową pomoc przy wyborze i zakupie domeny.

Czytaj więcej: Strony internetowe

Pozycjonowanie

Wypozycjonujemy Twoją stronę w bardzo krótkim czasie i bardzo wysoko. Wystarczy nam już kilka tygodni a będziesz na pierwszej stronie w swojej kategorii w google. Nie czekaj bo Twoja konkurencja juz to robi!

Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do panelu umożliwiającego śledzenie na bieżąco postępów w pozycjonowaniu jego strony na ustalone wcześniej frazy.

Czytaj więcej: Pozycjonowanie

Konta FTP

Idealne do przechowywania plików o małej i dużej pojemności.

Domeny

Dobrze dobrany adres Twojej strony przełoży się na jej wyniki marketingowe, pomożemy Ci zdecydować jaką domenę wybrać i załatwimy za Ciebie wszystkie związane z tym powinności.

Dodatkowo otrzymujesz własny adres email odpowiadający nazwie wybranej domeny

Usługi hostingowe

Zapewniamy atrakcyjny hosting w atrakcyjnej cenie - już od 59 zł na rok.

Usługi abonamentowe

Poza projektowaniem aplikacji internetowych zajmujemy się również aktualizacją oraz opieką nad już istniejącymi w sieci stronami. Aktualizacja stron może być wykonywana z różną częstotliwością, np. miesięcznie, tygodniowo lub codziennie - w zależności od potrzeb klienta.

Czytaj więcej: Usługi abonamentowe

Facebook - zakładanie i prowadzenie konta

Chciałbyś docierać do swojego klienta poprzez największy serwis społecznościowy na świecie, jakim jest Facebook?
Nie wiesz jak się do tego zabrać lub po prostu brakuje Ci na to czasu?

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom proponujemy Ci skorzystanie z naszych usług. Założymy na Facebooku Twoje konto firmowe, a dzięki jego regularnemu prowadzeniu zadbamy o promocję i upowszechnienie wizerunku Twojej firmy, wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci.

Zobacz jakie to proste. Po prostu skontaktuj się z nami.

Kup Przez Internet Sidebar

Kubki Sidebar

REKLAMY

Logo Ale Lekarz

Shadow Up

PRZYJACIELE

NEWSLETTER

Podaj adres swojej poczty elektronicznej, by móc otrzymywać od nas informacje o nowościach i aktualnych promocjach

Platon

Najważniejszy w każdym działaniu jest początek.

Arystoteles

To, co wciąż robimy, stanowi o nas.

Hokusai

Jeżeli chcesz narysować ptaka, musisz stać się ptakiem.

Do góry