Options

Content elements:
Slideshow background:
Bottom:
Footer:
Link Color:
Color suggestions:
Header Style:
Google Fonts
Expand
sobota, styczeń 20, 2018

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kliknij jedno z ponizszych pytań, aby uzyskać odpowiedź.

PYTANIA OGÓLNE

Gdzie znajdę cennik poszczególnych produktów?
Szczegółowy cennik większości produktów znajduje się na stronach naszego sklepu internetowego drukarniawinternecie.pl. Zaproszenia ślubne posiadają swój własny cennik umieszczony na przynaleznej im stronie (http://poland-print.com/poligrafia/zaproszenia-slubne.html). UWAGA!!! Niektóre kategorie produktów wymagają indywidualnej wyceny - w tym celu prosimy o wysłanie zapytania (kliknij tutaj).
Jak mogę coś zamówić?
Aby zamówić jakiś produkt wystarczy kliknąć znajdujący się na naszej stronie odnośnik "Kup przez internet" i zostaniecie Państwo przekierowani do należącego do nas sklepu internetowego drukarniawinternecie.pl, który umożliwia zarówno złożenie zamówienia, jak i bezpieczne płatności internetowe. Alternatywną formą zamówienia (gdy np. na stronie sklepu nie odnajdziecie Państwo interesującego Was produktu) jest złożenie zamówienia za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Czy zamówienia składać można jedynie przez internet?
Składanie zamówień możliwe jest zarówno drogą majlową jak i bezpośrednio w siedzibie naszej firmy (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00).
Terminy realizacji zamówień
Termin realizacji zamówień wynosi zwykle od 24 godzin do 7 dni (w szczególnych przypadkach maksymalnie 14 dni roboczych) i uzależniony jest od nakładu, a także rodzaju zamawianego produktu.
Jakie są akceptowane formy płatności?
Akceptujemy zarówno płatności przelewowe, jak i gotówkowe.
Jak mogę przesłać projekt?
Jeśli plik z projektem ma małą objętość to można go przesłać drogą mailową. W przypadku większych objętościowo plików konieczna jest wysyłka na nasz serwer FTP - w celu otrzymania loginu i hasła należy zadzwonić pod nr tel.: +48 17 852 02 51.
Jak przygotować materiały do druku?
Projekt powinien być dostarczony w postaci pliku w jednym z następujących formatów: PDF,CDR, AI, TIFF (bez kompresji) lub (w ostateczności) wysokiej jakości JPG. Pliki PDF, AI i CDR dosyłamy z tekstami zamienionymi wcześniej na krzywe. Bitmapy (zdjęcia) należy zapisać w rozdzielczości 200 - 300 dpi do przestrzeni kolorów CMYK. Format pracy powinien być równy żądanemu formatowi pracy + przestrzeń wokół projektu przeznaczona na tzw. spady (min. 3-5 mm). Nie należy umieszczać znaków drukarskich (paserów, linii cięcia, itp.), zaś wszelkie istotne elementy (teksty, logo) powinny być w odległości nie mniejszej niż 5 mm od linii cięcia (krawędzi projektu).

Kup Przez Internet Sidebar

Kubki Sidebar

REKLAMY

Logo Ale Lekarz

Shadow Up

PRZYJACIELE

NEWSLETTER

Podaj adres swojej poczty elektronicznej, by móc otrzymywać od nas informacje o nowościach i aktualnych promocjach

Platon

Najważniejszy w każdym działaniu jest początek.

Arystoteles

To, co wciąż robimy, stanowi o nas.

Hokusai

Jeżeli chcesz narysować ptaka, musisz stać się ptakiem.

Do góry